Mesaj gönder
aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: MRO、BAXIT
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd, 2012 yılında kurulmuştur. Termal analiz makinesi, laboratuvar aleti, analitik alet, test ekipmanı, endüstriyel ölçüm ve alet ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.Çeşitli endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan yüksek kaliteli, modaya uygun ürünler, yalnızca iç satış pazarında geniş kitlelere sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'ne de ihraç edilmektedir.
Glomro menteşe, yıllar boyunca her zaman "hayatta kalabilmek için ürün kalitesi, güvenilirlik ve geliştirme hizmetleri" iş amaçlarına bağlı kalmıştır.Size yüksek kaliteli ürünler ve kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt eder.Ürün tasarımından, kalıp yapımından, kalıplamadan Ürün montajına kadar her açıdan profesyonel, özel bir tasarım yönetimi ekibine sahip olun ve süreçler titizlikle test edilir ve kontrol edilir.

Üretim, yönetim ve keşifle geçen son birkaç yılda kendi kalite yönetim sistemimizi kurduk.SAE,IEC JEDEC,ASTM ve MIL-STD dahil endüstri standartları,ISO:9001,UL,CE sertifikalı.Glomro, farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere özel ürünler için her zaman müşteri değeri yaratma konseptini uygular ve müşterilere sürekli olarak teknik sorunlara çözümler, daha fazla keşif inovasyonu ve mükemmellik sağlar.

Müşterilere profesyonel ve hızlı satış öncesi, satış ortası ve satış sonrası destek sağlayabiliriz.Sizi sıcak bir şekilde karşılar ve iletişimin sınırlarını açar.İdeal partnerinizle senkronize oluyoruz.

Geçmiş

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd, 2012 yılında kurulmuştur. Termal analiz makinesi, laboratuvar aleti, analitik alet, test ekipmanı, endüstriyel ölçüm ve alet ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Ekip üyeleri, şirketin çeşitli işletmelerinin verimli çalışma ve hızlı gelişme sağlayabilmesini sağlamak için iyi bir iş bölümü işbirliği ve ekip çalışması, güçlü iç uyum, güçlü personel sorumluluğu ruhuna sahiptir.

Satış ekibimizin tüm üyeleri 5 yıldan fazla profesyonel iş tecrübesine sahiptir.Size daha iyi hizmet verebilmek için zengin deneyim.

Hizmet

 Glomro sadece termal analiz makinesi, laboratuvar aleti, analitik alet, test ekipmanı, endüstriyel ölçüm ve alet ürünleri gibi ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda küresel endüstriyel ürün çözümleri de sunar.Müşterilere profesyonel ve hızlı satış öncesi, satış ortası ve satış sonrası destek sağlayabiliriz.Bizi haftanın yedi günü 24 saat bulabilirsiniz.Size hizmet etmek bir zevk.

Aşağıdakiler ana ürünlerimizdir.Diferansiyel tarama kalorimetresi, termal gravimetrik analiz cihazı, diferansiyel termal analiz cihazı, oksijen bombası kalorimetresi, termal iletkenlik ölçer, titreşim test cihazı, çevresel test odası, çekme makinesi, tuz püskürtme test cihazı, yanıcılık test cihazı;endüstriyel mobil klima, endüstriyel ısıtıcı, hava perdesi, nemlendirici;sprey kurutucu, dondurarak kurutucu, homojenleştirici, santrifüj vb.

Ekibimiz

 Takım konsepti: Şirket, dürüstlük, standardizasyon ve yüksek verimlilik ilkesine bağlı kalır, piyasayı teknoloji ile kazanır.

İnisiyatif: Güçlü bir subjektif İnisiyatife sahip olmak ve dış güçler olmadan hareket etmek;

Tutku: sınırsız enerji, yüksek moral ve sağlam inançla dolu;

Sürekli: kişinin kendi kalitesini iyileştirmeye yönelik sürekli çabaları;

Yürütme: Şirketin planına ve liderlerin talimatlarına göre işi aktif olarak yürütmek;

Katılım: tüm çalışanlar, kuruluş tarafından belirlenen amaç ve yön merkezli, organize, amaçlı, planlı, koordineli ve düzenli bir şekilde faaliyetlere katılır;

İstem: İstem, çabukluğu, hızlı eylemi ve yüksek verimliliği yansıtır;

Takım Çalışması: Birbirinize yardım edin, işbirliği yapın ve Birlikte çok çalışın;

Değişim: Kendi kötü alışkanlıklarınızı değiştirin ve zamana ayak uydurun;

Teknik: iş konusunda yetkin, teknik beceriye sahip;Her zaman görevime sadık kalacağım, asla "tartışma" olmayacağım, asla geri adım atmayacağım ve her zaman sorumluluk alma cesaretine sahip olacağım;

Zorluk: statükodan rahatsız olma ve kendimizin ötesine geçme yeteneği;

Uzlaşma: geniş bir zihinle, geniş zihinle, her ons için pazarlık yapma;

İşleri Bitirin: kendi işim alanında;

Disiplin: iyi bir iş ahlakına ve ideolojiye sahip olmak;

Akıllı Yalın: inisiyatif almada iyi ve verimli öğrenme;

Çok Çalışmak: Çok çalışmak ve gevşememek.

İletişim bilgileri